Piece Rational

Firma Rational, która stworzyła modele pieców konwekcyjno-parowych: Self Cooking Center 5 Senses oraz Combi Master Plus. Charakteryzują się bardzo przejrzystym panelem sterowania, nowoczesnymi technologiami i wydajnością. Oprócz pieców w wariantach 6, 10 i 20 półek Rational oferuje wersje: gazową lub elektryczną a także duży wachlarz akcesoriów (blach, rusztów, tabletek do mycia itp.)

– Self Cooking Center 5 Senses grilluje, smaży, piecze, gotuje na parze, dusi, blanszuje i sparza oraz sam myje swoją komorę. Rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu:

iCookingControl – wystarczy wybrać żądany rezultat np. moc wypieczenia jaką chcemy osiągnąć a piec przygotuje potrawę tak jak zostało mu to zlecone.

HiDensityControl – zapewnia wyjątkową homogeniczność i jakość potraw oraz wydajność ich przyrządzania: 100-procentowe nasycenie parą, dynamiczna cyrkulacja powietrza z prędkością do 120 km/h i maksymalne odprowadzanie wilgoci do 100 litrów/sekundę.

iLevelControl – Przyrządzanie różnych potraw jednocześnie przyspiesza proces gotowania: iLevelControl pokaże, które dania można poddać jednoczesnej obróbce. Oszczędność czasu, pieniędzy, miejsca i energii.

Efficient CareControl – automatyczne czyszczenie na podstawie rozpoznania rodzaju zabrudzeń i osadu z kamienia uruchamiane za pośrednictwem jednego przycisku.

Możliwość pracy w trybie manualnym

– CombiMaster Plus – można w nim grillować, piec, smażyć, dusić, gotować na parze i stosować wiele innych metod. ClimaPlus to technologia zapewniająca odpowiedni klimat w komorze. W zależności od tego co chcemy przyrządzić, piec zastosuje swoje technologie tak aby rezultat był zgodny z planem. Funkcja higienicznie czystej pary wodnej zapewni idealnie ugotowane i soczyste potrawy, funkcja osuszania komory da potrawom soczystość i chrupkość a system dynamicznej cyrkulacji powietrza sprawi, że potrawy będą przyrządzone równomiernie w całej komorze.

 

pdf link Self Cooking Center 5 Senses informacje o piecu pl

pdf link Cennik 2014 Rational, z nowym piecem od 07.2014

pdf link Self Cooking Center 5 Senses instrukcja obsługi pl Rational

pdf link SelfCookingCenter® 5 Senses broszura pl Rational

pdf link Wypieki w Self Cooking Center broszura pl Rational

pdf link CombiMaster Plus broszura pl Rational

pdf link CombiMaster Plus instrukcja obsługi pl Rational

Rational SCCWE 5 S piece CombiMaster Plus Rational