JĘZYK / LANGUAGE

IBC POLSKA F&P S.A.

Indywidualne instalacje i urządzenia do wyszynku piwa

Od 1995 r. współpracujemy z browarami i innymi producentami napojów, którzy dystrybucję swoich produktów prowadzą w  gastronomii. Naszym klientom oferujemy elementy instalacji napojowej oraz środki chemiczne, narzędzia i akcesoria dla serwisu.

Doświadczenia jakie zebraliśmy pozwoliły nam stać się jedną z nielicznych firm wyspecjalizowanych w projektowaniu instalacji piwnych, oraz ich montażu. Nasze projekty dotyczą zwykle miejsc nietypowych, gdzie od beczki do kranu jest do pokonania duża odległość, lub ze względu na specyfikę sprzedaży należy użyć niestandardowych urządzeń. 

Od początku działalności doskonaliliśmy naszą ofertę, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb naszych klientów i rynkowej rzeczywistości. To dzięki naszym kluczowym klientom możemy się rozwijać i zajmować jedno z wiodących miejsc na polskim rynku. Jesteśmy dumni, że możemy zaliczyć do nich: Kompanię Piwowarską, Grupę Żywiec, Carlsberg Polska, Pepsi-Colę General Bottlers Poland, Coca-Colę HBC Polska.

 Gorąco zachęcamy do zapoznania się z krótką prezentacją, opisującą najistotniejsze elementy mające wpływ na DOBRE PIWO w każdym barze.

 


kolumna do piwa  rura